





Powerplus Dual Power POWDPGSET30 Bladblazer (20V) - starterspakket - (incl. 20V accu en oplader)

- Bestel nu en je bestelling wordt gratis verzonden!
- Merk: Powerplus Dual Power| Barcode: 5400338081019
Winkel | Levertijd | Prijs |
---|
Bladeren bijeen blazen gaat snel en in alle vrijheid met deze accu bladblazer van Dual Power. Met een snelheid van 190 km/h blaast de lucht doorheen de buis met breed mondstuk, waardoor je in een mum van tijd al het tuinafval verzameld hebt. Het toestel wordt geleverd inclusief een Dual Power 20V accu en oplader.
Bespaar geld met Dual Power!
Eén accu (20V) en een oplader die je kunt gebruiken voor al je elektrisch klus- en tuingereedschap. Dat is Dual Power!
Hoe werkt het?
Omdat dit starterspakket al een Dual Power accu en bijhorende oplader bevat, kun je direct aan de slag met het gereedschap van het Dual Power assortiment. De meegeleverde 20V accu past op al het 20V Dual Power gereedschap.
40V of 20V accu?
Omdat dit een 20V bladblazer is, past naast de 40V ook de 20V accu van Dual Power op dit toestel. De 20V accu is voordeliger dan de 40V accu, maar heeft een minder lange werktijd en is alleen te gebruiken op het 20V gereedschap van het Dual Power assortiment.
Meer weten?
Kijk voor meer informatie op de Dual Power pagina.
Waar is de bladblazer voor geschikt?
Je kan de bladblazer gebruiken om bladeren bijeen te blazen en snel tuinafval te verzamelen.
De voordelen van de Dual Power POWDPGSET30: Bij de snoerloze Powerplus POWDPGSET30 krijg je een 20V Li-ionaccu en een 20V/40V lader meegeleverd.
De bladblazer is een echt lichtgewicht, waardoor hij handig te manoeuvreren en controleren is. Je kan de bladblazer gerust met één hand bedienen en tegelijk genieten van een optimaal gebruikscomfort.
Voor je eigen gemak, kan je heel eenvoudig de vergrendelknop inschakelen zodat de POWDPG7520 continu blijft blazen. Zo hoef je niet constant de startknop in te duwen.
De bladblazer ligt ook heel comfortabel in de hand dankzij zijn zachte handgreep.
De lange blaasbuis klik je eenvoudig los, zodat je de bladblazer compact kan opbergen.
Wat zijn de technische kenmerken?
• Spanning: 20 V
• Toerental: 14000 min-1
• Max. luchtsnelheid: 190 km/h
• Geluidsniveau: 80 dB
Wat zit er in de verpakking?
• 1 x bladblazer
• 1 x 20V Li-ionaccu
• 1 x 20V/40V lader
Hoeveel jaar garantie?
Er zit 3 jaar garantie op de Dual Power bladblazer.
Merk | Powerplus Dual Power |
Draagwijze | Handheld |
Accuspanning | 18 Volt |
Vermogen | 0 W. |
Met versnipperfunctie | N |
Wat zit er in de doos | - batterij 20V - lader |
Aantal standen | 1 |
Blaas- en zuigfunctie | Nee |
Blaascapaciteit | 190 km/h |
Draadloos | Ja |
Inhoud opvangbak | 0 l |
Met Neuswiel | Nee |
Met opvangbak | Nee |
Oplaadtijd | 60 min |
Product gewicht | 3.22 kg |
Snoerlengte | 0 m |
Spanning | 20 V |
Type bladblazer | Accu bladblazer |
Onze leden kunnen beoordelingen inzien en zelf beoordelingen aanmaken. Geen lid? Meld je gratis aan en krijg direct toegang.
Login